Foxconn MCP61VM2MA-RS2HV NVIDIA IDE Driver 1.0 for Vista

Foxconn MCP61VM2MA-RS2HV NVIDIA IDE Driver 1.0 for Vista to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Nvidia.

Liczba pobrań: 182
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Nvidia
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Foxconn MCP61VM2MA-RS2HV NVIDIA IDE Driver 1.0 for Vista jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Nvidia.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-H61M-HD2 (rev. 1.0) Intel Display Driver 8.15.10.241 i Gigabyte GA-B75M-HD3 (rev. 1.0) BIOS F4j Beta. Foxconn MCP61VM2MA-RS2HV NVIDIA IDE Driver 1.0 for Vista to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: