ASUS X55A Elantech Touchpad Driver 10.5.9.0 for Windows 7

ASUS X55A Elantech Touchpad Driver 10.5.9.0 for Windows 7 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Elantech.

Liczba pobrań: 211
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Elantech
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASUS X55A Elantech Touchpad Driver 10.5.9.0 for Windows 7 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Elantech.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite T130 Supervisor Password Utility 4.1.1.0 for W i Philips 220S4LSS/00 Monitor Driver 220S4L for XP. Kod programu ASUS X55A Elantech Touchpad Driver 10.5.9.0 for Windows 7 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: