Asus Maximus V Extreme BIOS 1501

Asus Maximus V Extreme BIOS 1501 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Asus.

Liczba pobrań: 148
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asus
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus Maximus V Extreme BIOS 1501 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Asus.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Asus Maximus V Extreme BIOS 1501, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite P845 Sleep Utility 1.4.0022.000104 for Windows czy ASRock Fatal1ty Z77 Performance BIOS 1.70. Kod programu Asus Maximus V Extreme BIOS 1501 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: