Sony Vaio VPCZ11AGX/X Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 x64

Sony Vaio VPCZ11AGX/X Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 x64 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Sony.

Liczba pobrań: 98
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sony
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ11AGX/X Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 x64 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Sony.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Sony Vaio VPCZ11AGX/X Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 x64, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Acer Aspire V3-471G Atheros Bluetooth Driver 8.0.0.210 Upgrade f czy ASUS Intel USB 3.0 Driver 1.0.5.235 Windows 7. Programiści Sony zadbali, by Sony Vaio VPCZ11AGX/X Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 x64 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: