Asrock FM2A55M-DGS AMD All-in-1 Driver 12.8 for Vista, Windows 7

Asrock FM2A55M-DGS AMD All-in-1 Driver 12.8 for Vista, Windows 7 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Liczba pobrań: 55
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock FM2A55M-DGS AMD All-in-1 Driver 12.8 for Vista, Windows 7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCZ11KGX Intel LAN Driver 11.5.4.0 for XP i Lenovo Thinkpad L530 Power Manager Utility 5.13 for XP. Asrock FM2A55M-DGS AMD All-in-1 Driver 12.8 for Vista, Windows 7 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: