Gigabyte GA-945P-S3 (rev. 1.0) BIOS F7c Beta

Gigabyte GA-945P-S3 (rev. 1.0) BIOS F7c Beta jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Liczba pobrań: 1004
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-945P-S3 (rev. 1.0) BIOS F7c Beta są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Gigabyte.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-945P-S3 (rev. 1.0) BIOS F7c Beta to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Dell Alienware Area-51 ALX ATI Radeon HD 5970 Display Driver 8.7, czy Gateway M250 SoundMax Audio Driver 6.14.10.0545 for XP. Aplikacja Gigabyte GA-945P-S3 (rev. 1.0) BIOS F7c Beta może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: