Toshiba Satellite P750 Intel Wireless Display 2.0.29T2 for Windo

Toshiba Satellite P750 Intel Wireless Display 2.0.29T2 for Windo to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 262
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite P750 Intel Wireless Display 2.0.29T2 for Windo to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Satellite P750 Intel Wireless Display 2.0.29T2 for Windo, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów EVGA PD01 PCoIP Portal Management Console Driver 1.8.1.3212 czy Epson WorkForce WF-2520 Printer Driver/Utility. Programiści INTEL zadbali, by Toshiba Satellite P750 Intel Wireless Display 2.0.29T2 for Windo były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: