Gateway M465 BIOS 1.6.5.6

Gateway M465 BIOS 1.6.5.6 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gateway.

Liczba pobrań: 86
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gateway
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway M465 BIOS 1.6.5.6 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gateway.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gateway M465 BIOS 1.6.5.6, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sony Vaio VPCZ13FGX Notebook Utilities 1.0 czy ASTRO Device Manager Utility/MixAmp Pro Firmware 1.3. Gateway M465 BIOS 1.6.5.6 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: