Gigabyte GA-8N-SLI Pro (rev. 1.0) NVIDIA IDE Driver 703

Gigabyte GA-8N-SLI Pro (rev. 1.0) NVIDIA IDE Driver 703 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Nvidia.

Liczba pobrań: 193
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Nvidia
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-8N-SLI Pro (rev. 1.0) NVIDIA IDE Driver 703 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Nvidia.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-8N-SLI Pro (rev. 1.0) NVIDIA IDE Driver 703 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite R830 Intel Chipset Utility 9.2.0.1021 for Wind, czy Albatron PM915G Pro BIOS R1.23a Beta. Gigabyte GA-8N-SLI Pro (rev. 1.0) NVIDIA IDE Driver 703 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: