Albatron KM780V BIOS 1.00

Albatron KM780V BIOS 1.00 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Albatron.

Liczba pobrań: 84
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Albatron
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Albatron KM780V BIOS 1.00 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Albatron.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ARCHOS 9 PC Tablet Intel Graphics Driver 5.0.0.2024 i Foxconn nT-535 Atheros WLAN Driver 7.7.0.474. Albatron KM780V BIOS 1.00 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: