ASRock Fatal1ty P67 Professional BIOS L3.17 Beta

ASRock Fatal1ty P67 Professional BIOS L3.17 Beta to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Asrock.

Liczba pobrań: 173
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock Fatal1ty P67 Professional BIOS L3.17 Beta to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asrock.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite P845 Fingerprint Software 1.0.3.54 for Windows i Panasonic WORKiO DP-C305 PCL Printer Driver (With Installer) 1.1. ASRock Fatal1ty P67 Professional BIOS L3.17 Beta poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: