Albatron PX865PE Pro Realtek Audio Driver 3.49

Albatron PX865PE Pro Realtek Audio Driver 3.49 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Liczba pobrań: 151
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Albatron PX865PE Pro Realtek Audio Driver 3.49 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha Headset Firmware D0.01.21 i Gigabyte GA-X38T-DQ6 (rev. 1.1) Microsoft UAA Driver 5.10.0.5010. Programiści REALTEK zadbali, by Albatron PX865PE Pro Realtek Audio Driver 3.49 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: