Gigabyte GA-790FXTA-UD5 (rev. 1.0) AMD SATA RAID Preinstall Driv

Gigabyte GA-790FXTA-UD5 (rev. 1.0) AMD SATA RAID Preinstall Driv to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 102
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-790FXTA-UD5 (rev. 1.0) AMD SATA RAID Preinstall Driv to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Panasonic WORKiO DP-C405 PCL Printer Driver 1.18.070.e x64 (ES) i Albatron PX865PE Pro Realtek Audio Driver 3.49. Kod programu Gigabyte GA-790FXTA-UD5 (rev. 1.0) AMD SATA RAID Preinstall Driv został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: