ASRock Z77 Extreme6/TB4 BIOS 1.80

ASRock Z77 Extreme6/TB4 BIOS 1.80 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asrock.

Liczba pobrań: 203
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock Z77 Extreme6/TB4 BIOS 1.80 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Asrock.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić EVGA nForce 630i/GeForce 7150 HDMI Realtek Audio Driver 2.67 for i Gigabyte GA-EP43C-DS3 (rev. 1.0) BIOS F1. Programiści Asrock zadbali, by ASRock Z77 Extreme6/TB4 BIOS 1.80 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: