Toshiba Satellite Pro L670 Bluetooth Monitor 4.04 for Windows 7

Toshiba Satellite Pro L670 Bluetooth Monitor 4.04 for Windows 7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Toshiba.

Liczba pobrań: 224
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite Pro L670 Bluetooth Monitor 4.04 for Windows 7 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Toshiba.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Toshiba Satellite Pro L670 Bluetooth Monitor 4.04 for Windows 7, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkPad Edge E530 Power Manager Driver 6.36 for Vista/Wi lub ASUS Sabertooth 990FX R2.0 BIOS 0906. Programiści Toshiba zadbali, by Toshiba Satellite Pro L670 Bluetooth Monitor 4.04 for Windows 7 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: