Gigabyte G1.Assassin 2 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall D

Gigabyte G1.Assassin 2 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall D jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Others.

Liczba pobrań: 74
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte G1.Assassin 2 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall D to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite Pro L350 ATI Graphics Driver 8.611 for Vista i Matrox M9138 LP PCIe x16 Graphics Driver 2.12.00.147 SE (NoWHQL). Aplikacja Gigabyte G1.Assassin 2 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall D może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: