Amazon Kindle DX (Free 3G) Graphite Firmware 2.5.8

Amazon Kindle DX (Free 3G) Graphite Firmware 2.5.8 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Amazon.

Liczba pobrań: 415
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Amazon
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Amazon Kindle DX (Free 3G) Graphite Firmware 2.5.8 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Amazon.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Amazon Kindle DX (Free 3G) Graphite Firmware 2.5.8 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite Pro L450 Realtek Audio Driver 5.10.0.5904 for , czy SAMSUNG Mobile USB Composite Device Driver 2.9.505.831. Amazon Kindle DX (Free 3G) Graphite Firmware 2.5.8 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: