Gigabyte GA-G31MX-S2 (rev. 1.x) BIOS F3

Gigabyte GA-G31MX-S2 (rev. 1.x) BIOS F3 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gigabyte.

Liczba pobrań: 362
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-G31MX-S2 (rev. 1.x) BIOS F3 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Gigabyte.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-G31MX-S2 (rev. 1.x) BIOS F3, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Philips AJL308/37 Clock Radio Firmware 20071010 lub Sharp MX-M453 Printer FAX Driver 0910A x64. Gigabyte GA-G31MX-S2 (rev. 1.x) BIOS F3 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: