Dell Dimension 5150C BIOS A05

Dell Dimension 5150C BIOS A05 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Dell.

Liczba pobrań: 462
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Dell
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dell Dimension 5150C BIOS A05 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Dell.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCZ11MGX TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows 7 i HP Mini 100e Education Edition (ENERGY STAR) Synaptics TouchPad . Dell Dimension 5150C BIOS A05 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: