Gigabyte Q1742F Notebook Intel Rapid Storage Technology Driver 1

Gigabyte Q1742F Notebook Intel Rapid Storage Technology Driver 1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 59
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte Q1742F Notebook Intel Rapid Storage Technology Driver 1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte Q1742F Notebook Intel Rapid Storage Technology Driver 1, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gateway MX3230 Texas Instruments Card Reader Driver 2.0.0.9 for czy EnGenius ESR-9753 Router Firmware 1.1.2. Gigabyte Q1742F Notebook Intel Rapid Storage Technology Driver 1 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: