Lenovo ThinkPad R60e BIOS Update CD 2.20

Lenovo ThinkPad R60e BIOS Update CD 2.20 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Liczba pobrań: 379
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad R60e BIOS Update CD 2.20 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Lenovo ThinkPad R60e BIOS Update CD 2.20 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Sony Vaio VPCZ21DGX AMD/Intel HD Graphics Driver 8.932.5.0 for W czy Sager NP5165 Fingerprint Reader Driver 1.3.0.214 for Windows 7. Lenovo ThinkPad R60e BIOS Update CD 2.20 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: