Gigabyte GA-EP45-DS3L (rev. 1.0) BIOS F8

Gigabyte GA-EP45-DS3L (rev. 1.0) BIOS F8 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gigabyte.

Liczba pobrań: 323
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-EP45-DS3L (rev. 1.0) BIOS F8 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gigabyte GA-EP45-DS3L (rev. 1.0) BIOS F8 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby ASRock B75 Pro3-M/MVP XFast USB Utility 3.02.31 czy Lenovo ThinkPad T420si BIOS Update Utility 1.36. Kod programu Gigabyte GA-EP45-DS3L (rev. 1.0) BIOS F8 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: