Gigabyte GA-970A-DS3 (rev. 3.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall Dr

Gigabyte GA-970A-DS3 (rev. 3.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall Dr to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 127
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-970A-DS3 (rev. 3.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall Dr jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-970A-DS3 (rev. 3.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall Dr to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Foxconn R30-G1/G3 Intel Graphics Driver 7.15.10.1624 for Vista64, czy EnGenius ESR-9753 Router Firmware 1.1.2. Gigabyte GA-970A-DS3 (rev. 3.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall Dr to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: