Sony Vaio VPCZ127GX Notebook Utilities 1.0 for XP

Sony Vaio VPCZ127GX Notebook Utilities 1.0 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Sony.

Liczba pobrań: 97
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sony
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ127GX Notebook Utilities 1.0 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Sony.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Sony Vaio VPCZ127GX Notebook Utilities 1.0 for XP, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów NVIDIA Quadro 5000 Graphics Driver 6.14.13.774 for XP czy TOSHIBA USB DVB-T/Analog Hybrid Tuner Driver 2.3.3.51 for Window. Sony Vaio VPCZ127GX Notebook Utilities 1.0 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: