Sony Vaio VPCZ116GX/S Broadcom Bluetooth Firmware Update Tool 2.

Sony Vaio VPCZ116GX/S Broadcom Bluetooth Firmware Update Tool 2. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Broadcom.

Liczba pobrań: 55
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Broadcom
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ116GX/S Broadcom Bluetooth Firmware Update Tool 2. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Broadcom.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Sony Vaio VPCZ116GX/S Broadcom Bluetooth Firmware Update Tool 2. to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Dell Inspiron One 19 PLDS DS-8A4S Firmware JD12, czy Gigabyte GA-F2A75M-D3H (rev. 1.0) Smart Recovery2 Utility B12.09. Sony Vaio VPCZ116GX/S Broadcom Bluetooth Firmware Update Tool 2. to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: