Gigabyte GA-945PLM-DS2 (rev. 2.1) BIOS F2

Gigabyte GA-945PLM-DS2 (rev. 2.1) BIOS F2 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Liczba pobrań: 221
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-945PLM-DS2 (rev. 2.1) BIOS F2 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-945PLM-DS2 (rev. 2.1) BIOS F2, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite Pro L300 Realtek Flash Media Driver 3.0.1.0 fo czy Toshiba Satellite Pro R950 O2Micro Smart Card Reader Driver 1.1.. Programiści Gigabyte zadbali, by Gigabyte GA-945PLM-DS2 (rev. 2.1) BIOS F2 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: