Toshiba Satellite U920T Atheros Bluetooth Driver 2.0.3 for Windo

Toshiba Satellite U920T Atheros Bluetooth Driver 2.0.3 for Windo jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Atheros.

Liczba pobrań: 136
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite U920T Atheros Bluetooth Driver 2.0.3 for Windo to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Atheros.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Satellite U920T Atheros Bluetooth Driver 2.0.3 for Windo, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sony Vaio VPCZ21DGX Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 x64 czy Sony Vaio VPCZ125GX Intel MEI Driver 6.0.0.1179 for Windows 7 x6. Toshiba Satellite U920T Atheros Bluetooth Driver 2.0.3 for Windo poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: