Toshiba Satellite Pro R840 O2Micro Smart Card Reader Driver 1.1.

Toshiba Satellite Pro R840 O2Micro Smart Card Reader Driver 1.1. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki O2.

Liczba pobrań: 88
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
O2
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite Pro R840 O2Micro Smart Card Reader Driver 1.1. to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma O2.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Satellite Pro R840 O2Micro Smart Card Reader Driver 1.1., aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sony Vaio VPCZ13CGX/S Intel MEI Driver 6.0.0.1179 czy ASUS P8H67-V BIOS 0707. Kod programu Toshiba Satellite Pro R840 O2Micro Smart Card Reader Driver 1.1. został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: