Gateway ID49C BIOS 1.04

Gateway ID49C BIOS 1.04 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gateway.

Liczba pobrań: 292
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gateway
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway ID49C BIOS 1.04 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Gateway.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gateway ID49C BIOS 1.04, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite L855 AMD Display Driver 8.932.5.3 for Windows lub Fujitsu LIFEBOOK A1120 Alps Pointing Device Driver 2.1.88.0 for . Programiści Gateway zadbali, by Gateway ID49C BIOS 1.04 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: