Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv

Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Nvidia.

Liczba pobrań: 66
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Nvidia
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Nvidia.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkPad T520i Intel LAN Driver 11.15.16.0 czy Ralink RT61 Wireless Card V2 Driver 2.1.5.0 for Vista. Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: