Gigabyte GA-870A-USB3 (rev. 3.0) AMD SATA RAID Preinstall Driver

Gigabyte GA-870A-USB3 (rev. 3.0) AMD SATA RAID Preinstall Driver jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Liczba pobrań: 207
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-870A-USB3 (rev. 3.0) AMD SATA RAID Preinstall Driver to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-870A-USB3 (rev. 3.0) AMD SATA RAID Preinstall Driver, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Samsung PN50A530S2F Plasma TV Firmware 1004.3 lub Gateway MC73 BIOS 9911a. Aplikacja Gigabyte GA-870A-USB3 (rev. 3.0) AMD SATA RAID Preinstall Driver może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: