Toshiba Satellite P500 Supervisor Password Utility 4.2.1.0 for W

Toshiba Satellite P500 Supervisor Password Utility 4.2.1.0 for W jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Toshiba.

Liczba pobrań: 72
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite P500 Supervisor Password Utility 4.2.1.0 for W to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Toshiba.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Toshiba Satellite P500 Supervisor Password Utility 4.2.1.0 for W to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony Vaio VPCZ11PGX Intel SATA RAID Preinstall Driver 9.5.0.1037, czy Gigabyte GA-H61M-S2P-B3 (rev. 1.1) Intel RST Driver 11.5.4.1001 . Programiści Toshiba zadbali, by Toshiba Satellite P500 Supervisor Password Utility 4.2.1.0 for W były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: