Acer Aspire 8935G Synaptics Touchpad Driver 12.2.4.1 for XP

Acer Aspire 8935G Synaptics Touchpad Driver 12.2.4.1 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Synaptics.

Liczba pobrań: 249
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Acer Aspire 8935G Synaptics Touchpad Driver 12.2.4.1 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Synaptics.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Dell Inspiron Zino Samsung F3 Firmware 1AJ10002 i Panasonic KX-MB1900CX Multi-Function Station Utility/Driver 1.17. Acer Aspire 8935G Synaptics Touchpad Driver 12.2.4.1 for XP poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: