Samsung 230TSN LFD Monitor Driver 1.0

Samsung 230TSN LFD Monitor Driver 1.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Samsung.

Liczba pobrań: 134
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Samsung
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Samsung 230TSN LFD Monitor Driver 1.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Samsung.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Samsung 230TSN LFD Monitor Driver 1.0, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gigabyte GA-965P-DS4 (rev. 3.3) BIOS F11 czy Sony Vaio VPCZ214GX/L Smart Network Tool 3.10.1.13120 for Window. Samsung 230TSN LFD Monitor Driver 1.0 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: