Synaptics Wireless TouchPad Driver 9.0.1.5

Synaptics Wireless TouchPad Driver 9.0.1.5 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Liczba pobrań: 86
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Synaptics Wireless TouchPad Driver 9.0.1.5 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Synaptics.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Synaptics Wireless TouchPad Driver 9.0.1.5, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Panasonic KX-MB1900CX Multi-Function Station Utility/Driver 1.17 czy HP 2000-2a53CA Broadcom WLAN Driver 5.100.82.139 for Windows 7. Aplikacja Synaptics Wireless TouchPad Driver 9.0.1.5 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: