ASRock FM2A55 Pro AMD SATA/RAID Preinstall Driver AA55D

ASRock FM2A55 Pro AMD SATA/RAID Preinstall Driver AA55D to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Liczba pobrań: 83
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock FM2A55 Pro AMD SATA/RAID Preinstall Driver AA55D jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite U400 Modem on Hold Utility 2.5.52 for XP i Panasonic WORKiO DP-C265 PCL Printer Driver (With Installer) 1.1. ASRock FM2A55 Pro AMD SATA/RAID Preinstall Driver AA55D poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: