Toshiba Satellite L655D Supervisor Password Utility 2.0.0.3 for

Toshiba Satellite L655D Supervisor Password Utility 2.0.0.3 for to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Toshiba.

Liczba pobrań: 60
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L655D Supervisor Password Utility 2.0.0.3 for jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Toshiba.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Toshiba Satellite L655D Supervisor Password Utility 2.0.0.3 for , posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCZ12EGX Intel WLAN Driver 13.2.1.5 for Windows 7 x64 czy Panasonic KX-FLB802CX Multi-Function Station Utility/Driver 1.17. Programiści Toshiba zadbali, by Toshiba Satellite L655D Supervisor Password Utility 2.0.0.3 for były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: