Lenovo ThinkPad Mini 10 Power Management Driver 1.60 for Windows

Lenovo ThinkPad Mini 10 Power Management Driver 1.60 for Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 82
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad Mini 10 Power Management Driver 1.60 for Windows jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić MSI 760GM-P23 (FX) Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6823 i Acer Aspire 9810 Atheros WLAN Driver 4.2.2.7 for XP. Lenovo ThinkPad Mini 10 Power Management Driver 1.60 for Windows poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: