AMD OverDrive Utility 4.2.6

AMD OverDrive Utility 4.2.6 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 1185
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AMD OverDrive Utility 4.2.6 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz AMD OverDrive Utility 4.2.6, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Biostar Hi-Fi Z77X Ver. 5.x Realtek Audio Driver 5.10.0.6704 for lub Panasonic KX-MC6020 Multi-Function Station Utility/Driver 1.22. Programiści AMD zadbali, by AMD OverDrive Utility 4.2.6 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: