Sony Vaio VPCZ13FGX/B Intel WLAN Driver 13.2.1.5

Sony Vaio VPCZ13FGX/B Intel WLAN Driver 13.2.1.5 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 175
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ13FGX/B Intel WLAN Driver 13.2.1.5 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCZ12GGX Realtek HD Audio Driver 5.10.0.6028 for XP i Lenovo ThinkPad R61 NVIDIA Graphics Driver 7.15.11.7693 for Vist. Sony Vaio VPCZ13FGX/B Intel WLAN Driver 13.2.1.5 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: