Panasonic KX-FLB751SL Multi-Function Station Utility/Driver 1.32

Panasonic KX-FLB751SL Multi-Function Station Utility/Driver 1.32 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Panasonic.

Liczba pobrań: 120
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Panasonic
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Panasonic KX-FLB751SL Multi-Function Station Utility/Driver 1.32 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Panasonic.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Panasonic KX-FLB751SL Multi-Function Station Utility/Driver 1.32 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Vizio CT15-A1 Atheros WLAN Driver 10.0.0.220 for Windows 8, czy Lenovo ThinkPad R50 Atheros WLAN Driver 7.6.1.260b. Aplikacja Panasonic KX-FLB751SL Multi-Function Station Utility/Driver 1.32 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: