Sony Vaio VPCYB13KX/G TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows

Sony Vaio VPCYB13KX/G TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Sony.

Liczba pobrań: 105
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sony
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCYB13KX/G TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Sony.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP Pavilion HDX9399SX Intel Matrix Storage Manager Driver 7.8.0. i ASRock P65iCafe Intel Smart Connect Utility 1.0.6 for Windows 7. Sony Vaio VPCYB13KX/G TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: