ASRock Z75 Pro3 Intel Rapid Start Utility 1.0.6 for Windows 7/Wi

ASRock Z75 Pro3 Intel Rapid Start Utility 1.0.6 for Windows 7/Wi to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Liczba pobrań: 107
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock Z75 Pro3 Intel Rapid Start Utility 1.0.6 for Windows 7/Wi jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite U400 Remote Control Manager 2.3.0.8 for Vista6 i Acer Aspire V3-571 Realtek Audio Driver 6.0.1.6657 for Windows 8. Aplikacja ASRock Z75 Pro3 Intel Rapid Start Utility 1.0.6 for Windows 7/Wi może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: