ASRock Z77 Extreme6 Realtek HD Audio Driver 6699 Beta for Window

ASRock Z77 Extreme6 Realtek HD Audio Driver 6699 Beta for Window to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Liczba pobrań: 177
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock Z77 Extreme6 Realtek HD Audio Driver 6699 Beta for Window są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz ASRock Z77 Extreme6 Realtek HD Audio Driver 6699 Beta for Window, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite U400 Remote Control Manager 2.4.0.1 for Vista6 czy DriverView. ASRock Z77 Extreme6 Realtek HD Audio Driver 6699 Beta for Window to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: