Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driver

Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driver są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Nvidia.

Liczba pobrań: 103
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Nvidia
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driver to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Nvidia.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Pioneer N-30 A/V Receiver Firmware Update 1.020 i Samsung NP900X3C-A02US Intel Bluetooth Driver 2.0.15.30150 for X. Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driver to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: