Gateway MD24 Ralink WLAN Driver 2.1.0.0 for Vista

Gateway MD24 Ralink WLAN Driver 2.1.0.0 for Vista jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Ralink.

Liczba pobrań: 219
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Ralink
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway MD24 Ralink WLAN Driver 2.1.0.0 for Vista to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Ralink.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gateway MD24 Ralink WLAN Driver 2.1.0.0 for Vista to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony Vaio VPCZ118GX/S Care Software 8.1.0.10120 for Windows 7 x6, czy Toshiba Satellite T110 Assist Driver 3.00.09 for Windows 7 x64. Gateway MD24 Ralink WLAN Driver 2.1.0.0 for Vista to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: