Toshiba Satellite Pro L830 Atheros LAN Driver 2.1.0.5 for Window

Toshiba Satellite Pro L830 Atheros LAN Driver 2.1.0.5 for Window są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Atheros.

Liczba pobrań: 91
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite Pro L830 Atheros LAN Driver 2.1.0.5 for Window to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Atheros.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Toshiba Satellite Pro L830 Atheros LAN Driver 2.1.0.5 for Window jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Dell Precision R5400 NVIDIA Quadro FX4600 Graphics Driver 178.64 czy Lenovo ThinkPad Mini 10 Power Management Driver 1.60 for Windows. Toshiba Satellite Pro L830 Atheros LAN Driver 2.1.0.5 for Window to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: