Amazon Kindle (Free 3G) Firmware 2.5.8

Amazon Kindle (Free 3G) Firmware 2.5.8 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Amazon.

Liczba pobrań: 114
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Amazon
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Amazon Kindle (Free 3G) Firmware 2.5.8 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Amazon.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Amazon Kindle (Free 3G) Firmware 2.5.8, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite L850 Assist Driver 4.2.3.0 for Windows 7 x64 czy Vizio CA27-A0 Intel Graphics Driver 9.17.10.2867 for Windows 8. Amazon Kindle (Free 3G) Firmware 2.5.8 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: