Intel PROSet/WLAN Software/Driver 15.6.0 for Windows 7 x64

Intel PROSet/WLAN Software/Driver 15.6.0 for Windows 7 x64 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Liczba pobrań: 262
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Intel PROSet/WLAN Software/Driver 15.6.0 for Windows 7 x64 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Intel PROSet/WLAN Software/Driver 15.6.0 for Windows 7 x64, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania ASUS ZENBOOK Touch UX31A Realtek Audio Driver 6.0.1.6809 for Win lub MSI Big Bang-Marshal (B3) Marvell SATA 3 Driver 1.2.0.1027. Intel PROSet/WLAN Software/Driver 15.6.0 for Windows 7 x64 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: