EVGA Z77 Stinger Lucidlogix Graphics Driver 2.1.221

EVGA Z77 Stinger Lucidlogix Graphics Driver 2.1.221 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy LucidLogix.

Liczba pobrań: 209
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
LucidLogix
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EVGA Z77 Stinger Lucidlogix Graphics Driver 2.1.221 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy LucidLogix.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASUS Maximus V GENE BIOS 1707 i Gateway MX6110 ATI Graphics Driver 8.143 for XP. EVGA Z77 Stinger Lucidlogix Graphics Driver 2.1.221 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: